Hakkımızda

2000’lerden bu yana tarım kimyasalları üretimi ve ihracatında başarılı bir ivme yakalayan UNIKEYTERRA, sahip olduğu uluslararası sektörel birikimi yerli üreticilerimizin istifadesine sunmayı bir borç bilmektedir. UNIKEYTERRA, 35 yıllık zirai tecrübesi ile teknolojiyi harmanladığı modern üretim altyapısı sayesinde formüle ettiği bitki besleme, biostimulant ve toprak düzenleyicileri ile 50’den fazla ülkede çiftçilerin vazgeçilmez markası haline gelmiştir. Sizler için profesyonel mühendis ekibimiz tüm dünyadan titizlikle seçilen hammaddeleri, toplamda 100 dönümlük arazi üzerine kurulu granül, toz, sıvı ve jel gübre üretim tesislerimizde, ileri teknoloji üretim ekipmanları sayesinde üstün kaliteli UNIKEYTERRA ürünlerine dönüştürmektedir.
Misyonumuz

Doğru ürünün, doğru oranda, doğru zamanda, doğru yerde kullanımını sağlayarak tüm aydaşlarımız ve çevremiz için tarım odaklı bir değer oluşturmak.

Vizyonumuz

Çevre dostu sürdürülebilir tarımsal çözümlerimiz sayesinde daha sağlıklı beslenme imkanlarını tüm insanlığın erişimine sunmak.

Kalite

UNIKEYTERRA ’da üretim süreçleri ve sizlere sunulan hizmetteki yüksek kalite anlayışının işleyişine dair standartlar geliştirilmiş ve bunların devamlılığı yönetsel bağlamda güvence altına alınmıştır.

İnovatiflik

UNIKEYTERRA ’nın kurum kültürüne “mevcudu nasıl daha iyi yapabilirim” mentalitesi hakimdir. Analiz edilen yurtdışı müşteri geri bildirimleri, kesintisiz AR-GE çalışmaları, saha deneyleri, yeni eknolojilerin hızlı adaptasyonu UNIKEYTERRA ’ya özgünlük ve liderlik vasfını kazandıran temel dayanaklardır.

Esneklik

UNIKEYTERRA ekibi çiftçinin her ihtiyacını zamanında ve uygun biçimde karşılamak üzere özverili bir çalışma bilinciyle inisiyatif kullanır.

Sosyal sorumluluk

UNIKEYTERRA ’da biz işimizi insanlarımıza ve çevremize en faydalı çıktıları sunabilecek şekilde tasarlıyoruz.